Košarka je zakon!

 
 
 

 

 

 

Nižje lige

SLO košarka na FB

facebook

Prestopi po prestopnem roku v nižjih ligah

Včeraj se je iztekel prestopni rok v slovenskih ligah. Spodaj so prestopi v 2. SKL in 3. SKL.

2. SKL Zahod

Ajdovščina: Tomaž Strle (Splošna plovba)

Globus: Aleš Dodič (Kraški zidar), Matic Kržišnik (Idrija), Rober Filič (Splošna plovba), Martin Sabljak (Splošna plovba), Simon Gorenc (Krka), Miha Gorela (Splošna plovba), Marko Pogačar (Trzin), Marko Nemgar (Splošna plovba), Iztok Senčar (Koper – v postopku)

Ilirija: Matija Šilc (Mavrica), Luka Trpin (Ježica)

Janče: Matija Klemenčič (Krka), Leon Dronjak (Krka), Matic Sirnik (Olimpija), Peter Šinkovec (Cerknica – v postopku)

Koš Koper: Niko Šare (Koper)

Pingvini: Edo Čarman (Prebold), Primož Bogdanovič (Ilirija – v postopku), Aleš Mehle (Ilirija – v postopku)

Plama Pur: Aleš Prevodnik (Šenčur), Boban Vukovič (Koš Koper)

Stražišče: Jošt Korošec (Krvavec), Aleksander Vojičič (Šenčur), Miloš Čujovič (Radovljica – v postopku), Matic Korošec (Parklji – v postopku), Peter Šturm (Medvode – v postopku)

Tolmin: Blaž Zidarič (Idrija), Evgen Krivec (Idrija)

2. SKL Vzhod

Dravograd: Petar Ciganovič (Koroška), Matjaž Želj (Ruše)

Fenomeni: Matej Pejič (Vrhnika), Jure Koljančič (Ilirija), Matevž Magušar (Ježica), Marko Degenek (Ježica), Luka Snoj (Janče), Matej Lipnik (Globus), Predrag Vukadinovič (Mladost)

Ježica: Grega Mirt (Bistrica)

Lastovka: Luka Ambrož (Šenčur), Luka Novak (Mavrica), Žiga Ivačič (Šenčur – v postopku)

Podčetrtek: Iztok Kočevar (Celjski vitez)

Radenska Creativ: Dejan Jakara (Janče)

Vrani Vransko: Boštjan Štraus (Hopsi), Jure Guna (Hopsi), Nejc Vodovnik (Jure), Peter Hribar (Lastovka)

3. SKL Vzhod

Ivančna Gorica: Rok Koderman (Grosuplje), Matic Marolt (Grosuplje), Žiga Kajfež (Grosuplje), Blaž Gruden (Grosuplje), Tomi Kolarič (Kočevje), Matjaž Slovša (Kočevje), Goran Markovič (Grosuplje)

Koši Šentjur: Aleš Bevc (Podčetrtek), Tomaž Zidar (Vrani), Alen Bedek (Šentjur), Miha Golob (Celjski KK)

Lenart: Marko Meško (Radenska)

3. SKL Zahod

Bloke Novolit: Jaka Modic (Cerknica), Rok Pavčič (Cerknica)

Koper: Tadej Sušelj (Koš Koper), Matej Sukič (Koš Koper), Luka Pivk (Idrija), Goran Filipovič (Idrija – v postopku), Miha Mržek (Idrija – v postopku)

Kranjska Gora: Anže Cvenkel (Radovljica), Gašper Vurnik (Radovljica), Rok Šparovec (Radovljica)

Krvavec: Matija Vrlinšek (Triglav), Matjaž Loc (Triglav), Rok Bremec (Šenčur)

Logatec: Matevž Petelin (Ilirija), Denis Skenderovič (Jesenice), Uroš Trdan (Plama Pur)

Pivka: Matjaž Ujčič (Plama Pur)

Velike Lašče: Uroš Kristan (Ivančna Gorica), Marko Marinč (Grosuplje), Matic Babič (Grosuplje), Matic Cvitkovič (Grosuplje)

Žiri: Gregor Erznožnik (Škofja Loka)
Share

Dodaj komentar

Iskalnik