Nižje lige

Terme Olimia ponižale Fenomene

Odigrano je bilo drugo srečanje v 2.SKL vzhod. Terme Olimia so doma gostile ekipo Fenomeni in jo povsem nadigrale. Za goste sta bili usodni druga in tretja četrtina.

2. SKL Vzhod, 1. krog

Terme Olimia Podčetrtek : Fenomeni 81:42 (18:15; 21:6; 21:6; 21:15)

Tekma v Podčetrtku se je začela dokaj izenačeno, saj si nobena ekipa v prvih desetih minutah ni uspela priigrati večje rezultatske prednosti. Domačini so pred drugo četrtino vodili z 18:15. Nato pa sta sledili odločilni dve četrtini, v katerih so domači povsem razbili goste. Drugo in tretjo četrtino so namreč gostitelji dobili z identičnim izidom, 21:6 in tekmo še pred zadnjo četrtino odločili v svojo korist. Zadnja četrtina je bila zgolj formalnost, ki pa so jo domači vseeno odigrali resno in prišli do zmage z 39 točkami razlike.