V Los Angelesu se je sinoči končal vikend vseh zvezd lige NBA. Vrhunec dogodka je kot ponavadi predstavljala tekma med najboljšimi ligaškimi košarkarji, ki jo je tokrat tudi pred očmi Jerryja Westa, Kareema Abdul-Jabbarja, Magica Johnsona in Michaela Jordana dobila ekipa LeBrona Jamesa.

(foto: Miami Heat)

LeBron James in njegovi soigralci, med katerimi je bil tudi naš Goran Dragić, so Stephena Curryja in njegove soigralce v Staples Centru premagali s 148:145.

Zmagovalci so zaostajali po prvi (31:42), drugi (76:78) in tudi tretji četrtini (109:112), do uspeha pa so prišli v zadnjih 40 sekundah, ko sta po dveh prostih metih DeMara DeRozana zadela LeBron James in Russell Westbrook, v preostalih 10 sekundah pa njuni tekmeci niso prišli do priložnosti za izenačenje oziroma zmago.

James se je na koncu ustavil pri 29 točkah, 10 skokih, 8 podajah in 1 pridobljeni žogi, s čimer je bil izbran za najkoristnejšega igralca tekme, na strani poražencev pa sta največ točk (21) zabeležila DeRozan in Damian Lillard.

Na tekmi se med strelce ni uspelo vpisati le LaMarcusu Aldridgu (ekipa LeBrona Jamesa), Goran Dragić pa je v 11 minutah igre dosegel 4 skoke, 2 točki (1/2 za dve in 0/1 za tri) in 1 podajo.