Miami Heat je na svoji tretji tekmi sezone 2017/18 vpisal drugo zmago. Po Indiani Pacersih je pred domačim občinstvom porazil še Atlanto Hawkse.

(foto: NBA.com)

Košarkarji Vročice so Pacerse ugnali s 112:108, Hawkse pa so premagali s 104:93.

Miami je po trojki oziroma 14 točki Gorana Dragića v 13. minuti vodil že z 21 točkami razlike (65:44), po preobratu Hawksov pa sta moštvi pred začetkom četrte četrtine ločile le še 4 točke (77:73).

Zmagovalca smo tako dobili v zadnji periodi igre, natančneje med 38. in 40. minuto, ko so gostitelji na krilih Kellyja Olynyka naredili delni niz 7:0 (86:79), po katerem se gosti niso več pobrali.

Goran Dragić je še tretjič zapored dosegel več kot 15 točk (19; 3/6 za eno, 5/11 za dve in 2/5 za tri), v 32 minutah pa je vknjižil še 6 podaj ter 1 skok in pridobljeno žogo.

Floridčani so letošnjo sezono tako začeli bolj uspešno kot lansko, v kateri so na prvih treh tekmah zmagali le enkrat.