Košarka je zakon!

 
 
 

 

 

 

SLO košarka na FB

facebook

Celoten svet košarke 3x3 ta vikend v Ljubljani

Na ljubljanskem Kongresnem trgu je vse pripravljeno za spektakel v košarki 3x3. Slovenija bo namreč danes in jutri prvič gostila turnir serije Challenger, na katerem se bo merilo 16 ekip z vsega sveta.

(foto: KZS)

Slovenske barve bo zastopalo pet ekip (Bernardin, Kranj, Ljubljana, Piran in Slovenske Konjice), turnir pa bosta ob 13.30 uri odprli ekipi Ljubljane in Slovenskih Konjic.

Za Bernardin bodo igrali Alen Prole, Jaka Zagorc, Matevž Mikuš in Robert Abramovič, za Kranj Boris Jeršin, Jasmin Perković, Mensud Julević in Siniša Štemberger, za Ljubljano bodo Aleš Kunc, Blaž Črešnar, Jasmin Hercegovac in Želimir Zagorac, za Piran Gašper Ovnik, Adin Kavgić, Anže Srebovt in Simon Finžgar, za Slovenske Konjice pa Tomaž Jereb, Kristjan Muzel, Milan Sebič in Gašper Sevšek.

Danes bo na sporedu 16 tekem (vsaka ekipa bo odigrala dve tekmi), jutri pa ekipe čaka tretje kolo rednega dela in zaključni boji.

Zaradi slabše vremenske napovedi se bo sobotni del turnirja začel že ob 9. uri, finale pa bo na sporedu ob 15.30.

Samsung Ljubljana 3x3 Challenger:

Skupina A:

Petek, 18. avgust:

LJUBLJANA - SLOVENSKE KONJICE (ob 13.30)
PAIDE (EST) - RAŠKA (SRB) (15.30)
SLOVENSKE KONJICE - RAŠKA (SRB) (17.30)
LJUBLJANA - PAIDE (EST) (20.30)

Sobota, 19. avgust:

PAIDE (EST) - SLOVENSKE KONJICE (9.00)
RAŠKA (SRB) - LJUBLJANA (10.40)


Skupina B:

Petek, 18. avgust:

LIMAN (SRB) - CLEARWATER ATG (ZDA) (14.00)
ULAN BATOR (MNG) - MONAKO (MON) (16.00)
CLEARWATER ATG (ZDA) - MONAKO (MON) (18.00)
LIMAN (SRB) - ULAN BATOR (MNG) (21.00)

Sobota, 19. avgust:

ULAN BATOR (MNG) - CLEARWATER ATG (ZDA) (9.25)
MONAKO (MON) - LIMAN (SRB) (11.30)


Skupina C:

Petek, 18. avgust:

PIRAN - BERNARDIN (14.30)
LENINGRAD (RUS) - VETERNIK (SRB) (16.30)
BERNARDIN - VETERNIK (SRB) (18.30)
PIRAN - LENINGRAD (RUS) (21.00)

Sobota, 19. avgust:

LENINGRAD (RUS) - BERNARDIN (9.50)
VETERNIK (SRB) - PIRAN (11.55)


Skupina D:

Petek, 18. avgust:

KRANJ - BAR (ČG) (15.00)
VITEZ ECOS ROMARI (BiH) - WINNIPEG (KAN) (17.00)
BAR (ČG) - WINNIPEG (KAN) (19.30)
KRANJ - VITEZ ECOS ROMARI (BiH) (21.30)

Sobota, 19. avgust:

VITEZ ECOS ROMARI (BiH) - BAR (ČG) (10.15)
WINNIPEG (KAN) - KRANJ (11.05)


Izločilni boji:

Četrtfinale:

Sobota, 19. avgust:

(E) A-1 - D-2 (12.20)
(F) C-1 - B-2 (12.50)
(G) B-1 - C-2 (13.20)
(H) D-1 - A-2 (13.50)

Polfinale:

Sobota, 19. avgust:

E - F (14.20)
G - H (14.50)

Finale:

Sobota, 19. avgust:

Zmagovalec E - F - Zmagovalec G - H (15.30)

Share

Dodaj komentar

Iskalnik