Košarka je zakon!

 
 
 

 

 

 

Mlajše kategorije

SLO košarka na FB

facebook

V Podčetrtku se obeta mednarodni turnir za mlade košarkarje iz Slovenije in njenih sosednjih držav

Košarkarski klub Podčetrtek in Terme Olimia bosta organizirala že 6. božično-novoletni košarkarski turnir za košarkarje do 13, 15 in 17 let.

 

(foto: Slovenska Košarka)

V pokalu Term Olimia, ki bo od torka, 27. decembra, do četrtka, 29. decembra, potekal v športni dvorani Podčetrtek in v telovadnici Osnovne šole Podčetrtek, se bo predstavilo 300 mladih košarkarjev iz Slovenije, Hrvaške in Italije.

V kategoriji do 13 let se bodo pomerili igralci Branika, Ježice, Ljubljane, Podčetrtka, košarkarske šole Sani Bečirović, Vojnika, Azzurre Trieste (Italija), Roseta (Italija) in Daveria Rams (Italija).

V kategoriji do 15 let se bodo pomerili igralci Branika, Kopra, Ljubljane, košarkarske šole Sani Bečirović, športnega društva Šentvid - Ljubljana, Sežane, Vojnika in Poreča (Hrvaška).

V kategoriji do 17 let, ki bo letos prvič del turnirja, pa se bodo pomerili igralci Lenarta, Ljubljane, Podčetrtka, Radenske Creativ in Roseta (Italija).

Pokal Term Olimia bo odprt za javnost, zato ste na njegove tekme vljudno vabljeni tudi vsi ljubitelji in ljubiteljice košarke!

Pokal Term Olimia 2016, Podčetrtek:

Torek, 27. december:

13:00, U13: PODČETRTEK - KŠ S. BEČIROVIĆ (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
13:00, U15: LJUBLJANA - SEŽANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
13:00, U17: LENART - LJUBLJANA (OŠ Podčetrtek)
14:15, U13: JEŽICA - KŠ S. BEČIROVIĆ (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
14:45, U15: KOPER - VOJNIK (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
15:00, U17: PODČETRTEK - RADENSKA CREATIV (OŠ Podčetrtek)
15:30, U13: PODČETRTEK - LJUBLJANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
16:30, U15: POREČ - BRANIK (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
17:00, U13: VOJNIK - AZZURRA TRIESTE (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
17:00, U13: BRANIK - JEŽICA (OŠ Podčetrtek)
18:15, U13: ROSETO - KŠ S. BEČIROVIĆ (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
18:15, U13: DAVERIO RAMS - LJUBLJANA (OŠ Podčetrtek)
18:15, U15: ŠENTVID-LJUBLJANA - ROGAŠKA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)

Sreda, 28. december:

9:00, U13: ROSETO - DAVERIO RAMS (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
9:00, U13: LJUBLJANA - KŠ S. BEČIROVIĆ (OŠ Podčetrtek)
9:00, U15: LJUBLJANA - BRANIK (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
10:15, U13: BRANIK - KŠ S. BEČIROVIĆ (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
10:15, U13: AZZURRA TRIESTE - JEŽICA (OŠ Podčetrtek)
10:30, U15: KOPER - ŠENTVID-LJUBLJANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
11:30, U13: PODČETRTEK - DAVERIO RAMS (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
11:45, U17: ROSETO - LENART (OŠ Podčetrtek)
12:00, U15: VOJNIK - ROGAŠKA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
12:45, U13: PODČETRTEK - ROSETO (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
13:30, U15: POREČ - SEŽANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
13:30, U17: LJUBLJANA - RADENSKA CREATIV (OŠ Podčetrtek)
14:15, U13: VOJNIK - BRANIK (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
15:00, U13: DAVERIO RAMS - KŠ S. BEČIROVIĆ (OŠ Podčetrtek)
15:00, U15: KOPER - ROGAŠKA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
15:30, U13: VOJNIK - KŠ S. BEČIROVIĆ (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
16:15, U13: ROSETO - LJUBLJANA (OŠ Podčetrtek)
16:30, U15: LJUBLJANA - POREČ (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
16:45, U13: KŠ S. BEČIROVIĆ - AZZURRA TRIESTE (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
17:30, U17: PODČETRTEK - ROSETO (OŠ Podčetrtek)
18:00, U13: AZZURRA TRIESTE - BRANIK (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
18:00, U15: VOJNIK - ŠENTVID-LJUBLJANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
19:00, U17: LENART - RADENSKA CREATIV (OŠ Podčetrtek)
19:15, U13: VOJNIK - JEŽICA (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
19:30, U15: BRANIK - SEŽANA (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)

Četrtek, 29. december:

9:00, U13: A5 - B5 (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
9:00, U15: A4 - B4 (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
9:00, U17: LJUBLJANA - ROSETO (OŠ Podčetrtek)
10:30, U13: A4 - B4 (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
10:30, U15: A3 - B3 (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
11:00, U17: LENART - PODČETRTEK (OŠ Podčetrtek)
12:00, U13: A3 - B3 (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
13:00, U17: RADENSKA CREATIV - ROSETO (OŠ Podčetrtek)
13:30, U13: A2 - B2 (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
13:30, U15: A2 - B2 (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
15:00, U13: A1 - B1 (ŠD Podčetrtek, igrišče 2)
15:00, U15: A1 - B1 (ŠD Podčetrtek, igrišče 1)
15:00, U17: LJUBLJANA - PODČETRTEK (OŠ Podčetrtek)
16:30, Zaključna slovesnost v ŠD Podčetrtek

Share

Komentarji   

 
+3 #2 znalec 15:44 26-12-2016
a zrinski pride?
Citat
 
 
+8 #1 Olimia cup 15:01 25-12-2016
Spremljajte na https://www.facebook.com/olimiacup
Citat
 

Dodaj komentar

Iskalnik